Кулінарія Secrets
Кулінарія Secrets
Blog Article
Три способи зробити гречану кашу смачною та розсипчастою
Гарячі стравиДесерти Привіт! Хто любить натуральний домашній томатний сік? Напевно всі! Адже він зроблений з помідорів зі свого городу або плантації, без…
Осінній сезон гарбузів — відмінний привід підвищити прибуток закладу завдяки низькій собівартості цього продукту. І хоча ресторани вже сформували своє
Восени обов’язково приготуйте пиріг із корисним гарбузом і соковитими яблуками. Легка структура такої випічки, її солодкий з приємною кислинкою смак
Благо, знайти рецепти нових страв зараз не проблема. Любителі кулінарного мистецтва всюди щедро діляться найрізноманітнішими секретами досягнення досконалості. Щоб здивувати коханих та близьких, не обов'язково збиватися з ніг у пошуках екзотичних інгредієнтів і освоювати складні рецепти кулінарних страв. Навіть звичайний омлет або овочевий салат можна приготувати і подати так, що вони будуть виглядати по-королівськи ..
Основна мета первинної обробки сировини і приготування з неї харчових продуктів — зберегти поживні речовини, забезпечити правильну сумісність окремих інгредієнтів і досягти гарного смаку в результаті використання різних методів і прийомів.
Щоб отримати ось таку ароматну, соковиту, гарячу, запашну смакоту…
Також важливо, щоб страва була привабливою з естетичної точки зору, адже ми споживаємо її не тільки для задоволення голоду, але і для отримання естетичного задоволення.
Кулінарні професії – це досить цікаві спеціальності, які приносять не тільки матеріальне, але й гастрономічне задоволення.
Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли
Щоправда, ресторанне харчування для багатьох груп залишається фактором нерівності. З другого боку, на кухні жінка могла реалізувати обмежену владу і творчість. Традиції і практики, які переходять «від матері до доньки», були недоступні чоловікам. Жіночі кулінарні книги й поготів розглядають як форми літературної самореалізації. Відомі збірки рецептів залишили українські кухарки Леонтина Лучаківська, Настя Присяжнюк, Ольга Франко, Дарія Цвєк та інші.
Тарт з полуницею – чудовий літній десерт, прикрашений свіжими ягідками полуниці. Загалом, тарт – це відкритий пиріг з основою з пісочного тіста, а ягоди для тартів можна використовувати будь-які улюблені. Рецепт цієї випічки зовсім не складний – я думаю, навіть новачок може впоратись і отримати класний результат. Крем у даному рецепті – вершковий, але можна використовувати будь-який на ваш смак – навіть заварний з пакетика .
Варто додати, що на зорі цивілізації їжа набула сакральних, культових сенсів: жертвопринесення, ворожіння, магії, лікування. Поклоніння вбитій тварині, яка віддає свої сили людям і стає тотемом, чар-зілля, що повертає здоров’я, святочна пшенична каша, яка пов’язує з пращурами, хліб-сонце, ворожіння на нутрощах — усе звідти. Далі старі сенси обросли новими смислами й обгортками.
Сучасна філософія їжі — це еклектика всього, що мало місце в людській історії. Саме поняття їжі й їстівного трансформується. На це впливають безліч Кулінарія чинників: соціально-політична ситуація, екологія, етика, екокритика, мода, розвиток технологій. Наприклад, пошук шляхів прогодувати перенаселену планету й врятувати біорозмаїття спонукає винаходити нові продукти («м’ясо у пробірці», білок із комах).